Kas jāņem vērā, ceļojot uz noslēpumaino Krieviju?

Visvienkāršāk ir ceļot uz Eiropu, uz tālākām valstīm ceļot ir daudz neparedzamāk. Bet ir arī variants pa vidu – ne gluži tālu, bet ne vairs Eiropas Savienībā – tā ir kaimiņvalsts Krievija. Vai ir vērts doties ceļojumā uz Krieviju? Un ko ir vērts zināt, ja grasies doties uz šo valsti?

Ceļojumi un apdrošināšana – kā cimds ar roku!

Ceļojumos mēdz “uzklupt” dažādi pārsteigumi. Iepazīsties ar piecām pavisam reālām situācijām, kad apdrošināšana lieti noderējusi!

Četri sporta veidi, kurus šovasar izmēģināt

Spilgti saules stari, vairāk nekā 20 grādu temperatūra un īsas naktis – laikapstākļi mums beidzot sagādājuši vasaru! Vēlies to pavadīt aktīvi un neaizmirstami? Mēs esam apkopojuši četrus relatīvi mazāk zināmus, bet ļoti aizraujošus sporta veidus, kurus šovasar izmēģināt!

Tevi uztrauc OCTA cenu pieaugums? Uzzini par to vairāk!

Lai piedalītos ceļu satiksmē, OCTA polise ir obligāta, bet pēdējā laikā par to dzirdam ne tās labākās ziņas – polises cena paliek arvien lielāka. Kāpēc tā un ko iesākt, lai par polisi nāktos izdot pēc iespējas mazāk? Iegūsti atbildes uz šiem jautājumiem raksta turpinājumā!

Ceļojumam gatavs! Bet vai apdrošināts?

Tu izplāno galapunktu, saliec maršrutu.. Izdomā, kā nokļūsi galamērķī un rezervē biļetes.. Tu atrodi naktsmājas (vismaz pirmajai dienai :)) un rezervē.. Izplāno, ko ņemsi līdzi, ko pirksi uz vietas. Kā pavadīsi skaistās atvaļinājuma dienas.. Pašās beigās atceries par apdrošināšanu..

Pēdējais laiks ziemas prieku izbaudīšanai!

Ir tik ļoti patīkami reizē baudīt gan kalnu gaisu un vēju, kas svilpo gan ausīm, laižoties lejup, gan silto sauli ielejā. Vasara un ziema labāko to īpašību apvienojumā.

Elektroenerģijas patēriņš – kā to samazināt?

Tu vēlies uzzināt, kā samazināt rēķinu par elektrību? IIZI blogs sniedz Tev nepieciešamo informāciju, lai, nezaudējot komfortu, izdevumi samazinātos.

Kā atrast lētākos aviobiļešu piedāvājumus? Te ir atbildes!

Esi nolēmis iegādāties aviobiļetes? Izlasi IIZI blogā esošos padomus, lai Tu zinātu, kā atrast visizdevīgākos piedāvājumus!

Seši galamērķi, kur saule silda jau janvārī!

Ja Tev atpūta saistās ar pludmali, saules stariem un siltumu, iepazīsties ar sešiem ceļojumu galamērķiem, kurus rekomendē IIZI komanda!

Pieci padomi, kā izvēlēties piemērotāko ceļojumu apdrošināšanu!

Ja vēlies zināt, kā parūpēties par savu drošību un kura apdrošināšanas polise ir Tavam ceļojumam piemērotākā, iepazīsties ar šajā rakstā esošajiem padomiem!