Lasi, Uzzini,Apdrošini!

Apdrošināšana ir IIZI.

KRITISKĀ SASLIMŠANA – TEV IR IESPĒJA SEVI PASARGĀT!

KRITISKĀ SASLIMŠANA – TEV IR IESPĒJA SEVI PASARGĀT!   Dzīve ir skaista, ja vien vari pats par sevi parūpēties un arī parūpēties par saviem mīļajiem. Taču ne vienmēr dzīvē visu var paredzēt! Kritiskās saslimšanas kā Vēzis, Miokarda infarkts, Trieka, Paralīze, Laimas slimība, HIV, Multiplā skleroze, un citas nopietnas slimības, ir tikai daļa, kas var skart […]

Lasīt vairāk
Tevi uztrauc OCTA cenu pieaugums? Uzzini par to vairāk!

Lai piedalītos ceļu satiksmē, OCTA polise ir obligāta, bet pēdējā laikā par to dzirdam ne tās labākās ziņas – polises cena paliek arvien lielāka. Kāpēc tā un ko iesākt, lai par polisi nāktos izdot pēc iespējas mazāk? Iegūsti atbildes uz šiem jautājumiem raksta turpinājumā!

Lasīt vairāk
Elektroenerģijas patēriņš – kā to samazināt?

Tu vēlies uzzināt, kā samazināt rēķinu par elektrību? IIZI blogs sniedz Tev nepieciešamo informāciju, lai, nezaudējot komfortu, izdevumi samazinātos.

Lasīt vairāk

Kā atrast lētākos aviobiļešu piedāvājumus? Te ir atbildes!

Ja esi iecienījis ceļot, izmantojot lidsabiedrību pakalpojumus, noteikti zini, ka biļešu cenas var krasi atšķirties. Vēlies iegādāties lētākās biļetes, taču nezini, kā to izdarīt? Iepazīsties ar mūsu sagatavotajiem padomiem un ietaupi!

Foto: Pixabay.com

Cenu salīdzināšana – pamatu pamats

Kā ar jebkuru preci vai pakalpojumu, arī aviobiļešu cenas var krasi atšķirties vairāku lidsabiedrību ietvaros, tāpēc bez laika veltīšanas cenu salīdzināšanai neiztikt. Viens no populārākajiem variantiem – izmantot kādu no vietnēm, kur šo informāciju Tavām ērtībām apkopojuši citi cilvēki. Izklausās ērti un vienkārši, vai ne? Taču šādai opcijai ir savs mīnuss    – nereti par šo pakalpojumu tiek piestādīta papildus maksa, tādēļ labāk apmeklēt katras lidsabiedrības mājaslapu atsevišķi. Turklāt, regulāri sekojot līdzi lidsabiedrību piedāvājumiem, iespējams izprast to piedāvājumu politiku – tādējādi zināsi, kurās dienās biļetes iespējams iegādāties par viszemāko cenu.

Izvēlies lidojumus ar pārsēšanos

Lai gan pārsēšanās ceļošanu nedaudz var apgrūtināt, tas ir lielisks veids, kā ietaupīt. Un, ja līdz nākamajam lidojumam jāgaida vairākas stundas, vari nedaudz iepazīt arī pilsētu, kurā atrodas tranzīta lidosta. Turklāt, ceļojot ar pārsēšanos, vari painteresēties, vai uz galamērķi lētāk nav iespējams nokļūt, tranzīta lidostā izvēloties kādas citas lidsabiedrības pakalpojumus.

Foto: Pixabay.com

Akcijas piedāvājumus neizmet miskastē!

Lai gan e-pastus un reklāmas bukletus nereti mēdzam izdzēst vai izmest miskastē, ar lidsabiedrību piedāvājumiem tā nedari! Ja pats regulāri neseko līdzi to piedāvājumiem, lidsabiedrību sagatavotie akcijas materiāli ļauj ērti uzzināt par izdevīgākajiem piedāvājumiem.

Neaizmirsti par lojalitātes programmām

Vairāku lidkompāniju piedāvājumā atrodamas arī lojalitātes programmas. Ja ceļo bieži un regulāri, pievērs uzmanību arī šim faktoram – lojālajiem klientiem tiek piedāvāti ne vien dažādi akcijas piedāvājumi, bet arī iespēja uzkrāt daļu no iztērētās summas, kā arī cita veida iespējas ietaupīt.

Ragavas jātaisa vasarā, rati – ziemā

Šis latviešu sakāmvārds vēsta – lietas jādara laicīgi, un izņēmums nav aviobiļešu iegāde. Pērkot biļetes vairākus mēnešus iepriekš, to cena noteikti būs zemāka nekā tad, ja pirkumu veiksi, piemēram, nedēļu pirms izlidošanas. Lētāk lidot parasti ir darba dienās, kā arī agros rītos un vēlās naktīs, savukārt doties uz galamērķi laikā, kad tur valda tūrisma sezona, izmaksās ievērojami dārgāk.

Foto: Pixabay.com

Ja ievērosi šajā rakstā sniegtos padomus, aviobiļetes iegūsi par pašām draudzīgākajām cenām, un ietaupīto naudu varēsi izmantot daudz lietderīgāk, piemēram, iemetot to krājkasītē nākamajam ceļojumam vai iegādājoties ceļojumu apdrošināšanu. Iedomājies situāciju – līdz ceļojumam palikušas dažas dienas, taču neparedzētu apstākļu dēļ tas jāatceļ. Vai arī – tiek nokavēts tranzīta lidojums. Nepatīkami, vai ne? Šādās un daudzās citās neparedzamās situācijās drošības spilvenu finansiālā izteiksmē sniedz ceļojumu apdrošināšana, tāpēc tās iegāde ir patiešām noderīga.

Mēs parūpēsimies, lai Tu saņemtu pašu labāko risinājumu!