Tevi uztrauc OCTA cenu pieaugums? Uzzini par to vairāk!

Lai piedalītos ceļu satiksmē, OCTA polise ir obligāta, bet pēdējā laikā par to dzirdam ne tās labākās ziņas – polises cena paliek arvien lielāka. Kāpēc tā un ko iesākt, lai par polisi nāktos izdot pēc iespējas mazāk? Iegūsti atbildes uz šiem jautājumiem raksta turpinājumā!

Lasīt vairāk
Elektroenerģijas patēriņš – kā to samazināt?

Tu vēlies uzzināt, kā samazināt rēķinu par elektrību? IIZI blogs sniedz Tev nepieciešamo informāciju, lai, nezaudējot komfortu, izdevumi samazinātos.

Lasīt vairāk
Kā atrast lētākos aviobiļešu piedāvājumus? Te ir atbildes!

Esi nolēmis iegādāties aviobiļetes? Izlasi IIZI blogā esošos padomus, lai Tu zinātu, kā atrast visizdevīgākos piedāvājumus!

Lasīt vairāk

KRITISKĀ SASLIMŠANA – TEV IR IESPĒJA SEVI PASARGĀT!

 

Foto: Pixabay.com

Dzīve ir skaista, ja vien vari pats par sevi parūpēties un arī parūpēties par saviem mīļajiem. Taču ne vienmēr dzīvē visu var paredzēt!

Kritiskās saslimšanas kā Vēzis, Miokarda infarkts, Trieka, Paralīze, Laimas slimība, HIV, Multiplā skleroze, un citas nopietnas slimības, ir tikai daļa, kas var skart ik vienu neparedzēti dzīves laikā. Vairums pēc diagnozes nespēj pilnvērtīgi strādāt un gūt ienākumus, taču ikdienas izmaksas saglabājas un atveseļošanās laiku ir grūti paredzēt. Veids, kā vari sevi nodrošināt – apdrošinot.


UZŅĒMUMA VADĪTĀJ, TU VARI SNIEGT IESPĒJU SAVAM DARBINIEKAM IEGĀDĀTIES KRITISKO SASLIMŠANU APDROŠINĀŠANU.

IEPAZĪTIES DETALIZĒTĀK AR PIEDĀVĀJUMU ŠEIT

Vai sazinies ar mums:

  • vineta.berzina@iizi.lv, +371 2984 5520
  • gunita.barisa@iizi.lv, +371 2659 5660


Foto: Pixabay.com

Kritisko saslimšanu apdrošināšana sniedz finansiālu atbalstu izmaksājot vienreizēju apdrošināšanas līgumā atrunātu summas izmaksu, ko var izmantot ne tikai slimības ārstēšanai, bet arī ikdienas tēriņiem. Svarīgi būtu vērst uzmanību arī uz emocionālo stāvokli, jebkura diagnoze var izraisīt spriedzi un lielu stresu.

Ne reti nav viegli runāt par slimību ar tuvākajiem, tāpēc svarīgi ir vērsties pie psihologa, kas spēs sniegt profesionālo palīdzību, palīdzēs pieņemt situāciju un iemācīs sadzīvot ar diagnozi. Ātrāka diagnozes pieņemšana uzlabos arī ārstēšanas kvalitāti un pacienta emocionālo stāvokli.

Lai gan segumā atsevišķi nav iekļautas psihologa konsultācijas, gribam vērst uzmanību uz tā nepieciešamību izmantot iespēju no kopējās apdrošināšanas polises limita apmaksāt šīs konsultācijas.

Apdrošinot sevi, ne tikai nodrošināsies pats, bet arī samazināsi slogu, kas gulstas uz tuvākajiem.

PĒTĪJUMS – KRITISKO SLIMĪBU IZPLATĪBA LATVIJĀ

Mēs parūpēsimies, lai Tu saņemtu pašu labāko risinājumu!