Drošs bizness= labs bizness.Esi drošs, esi IIZI!

Valsts iestādēm un pašvaldībām

Valsts iestāžu

un pašvaldību drošība ir

TAVA IZVĒLE!

Atrodi labāko risinājumu ar IIZI

Dažas pašvaldības vai ministrijas ir lielākas par kādu no Latvijas vadošajiem uzņēmumiem, tomēr tām nav ierasts algot riska vai apdrošināšanas speciālistu. Tas nozīmē būtiski paplašinātu, specifisku zināšanu nepieciešamību kādam ierēdnim, lai izprastu tādu komplicētu finanšu pakalpojumu sfēru kā apdrošināšana.

Šai personai ir jābūt spējīgai ne tikai pareizi izvērtēt visus iestādei piederošos aktīvus un atbildības, izprast to apdrošināšanas lietderību, bet arī jāspēj sagatavot korektu iepirkuma tehnisko specifikāciju, lai saņemtu piemērotu un ekonomiski izdevīgu risinājumu.

Iestādes amatpersonas novērtēs apdrošināšanas brokera – neatkarīga nozares speciālista - palīdzību, kurš spēs apzināt, norādīt riskus, ko jēgpilni apdrošināt, sagatavos ieteikumus tehniskajai specifikācijai un vērtēšanas matricai, lai var iegādāties patiesi saimnieciski izdevīgāko risinājumu, bez liekiem sarežģījumiem un atbilstoši iepirkumu prasībām.

Mūsu komandā un Jūsu rīcībā ir augstākā līmeņa speciālisti ar vairāk kā desmit gadu veiksmīgu pieredzi valsts un pašvaldības iestāžu apkalpošanā.

Telefona nr.

Epasts

Mēs parūpēsimies, lai Tu saņemtu pašu labāko risinājumu!