Lasi, Uzzini,Apdrošini!

Apdrošināšana ir IIZI.

Tevi uztrauc OCTA cenu pieaugums? Uzzini par to vairāk!

Lai piedalītos ceļu satiksmē, OCTA polise ir obligāta, bet pēdējā laikā par to dzirdam ne tās labākās ziņas – polises cena paliek arvien lielāka. Kāpēc tā un ko iesākt, lai par polisi nāktos izdot pēc iespējas mazāk? Iegūsti atbildes uz šiem jautājumiem raksta turpinājumā!

Lasīt vairāk
Elektroenerģijas patēriņš – kā to samazināt?

Tu vēlies uzzināt, kā samazināt rēķinu par elektrību? IIZI blogs sniedz Tev nepieciešamo informāciju, lai, nezaudējot komfortu, izdevumi samazinātos.

Lasīt vairāk
Kā atrast lētākos aviobiļešu piedāvājumus? Te ir atbildes!

Esi nolēmis iegādāties aviobiļetes? Izlasi IIZI blogā esošos padomus, lai Tu zinātu, kā atrast visizdevīgākos piedāvājumus!

Lasīt vairāk
Pieci padomi, kā izvēlēties piemērotāko ceļojumu apdrošināšanu!

Ja vēlies zināt, kā parūpēties par savu drošību un kura apdrošināšanas polise ir Tavam ceļojumam piemērotākā, iepazīsties ar šajā rakstā esošajiem padomiem!

Lasīt vairāk

Pienācis atvaļinājums, ieej interneta pārlūkā un pamani, ka aviobiļetes uz Tavu iecienītāko maršrutu šobrīd pieejamas par īpaši izdevīgām cenām. Izklausās lieliski, vai ne? Nākamais solis – ceļojuma plānošana. Kurp doties, ko darīt, ko ievietot ceļasomā? Vai pases derīguma termiņš vēl nav beidzies? Darāmo lietu listē ietilpst ne viens vien must-have uzdevums, tādēļ par ceļojumu apdrošināšanu reizēm tiek aizmirsts. Taču tā nevajadzētu notikt, jo ceļojumos mēdz “uzklupt” dažādi pārsteigumi. Iepazīsties ar piecām pavisam reālām situācijām, kad apdrošināšana lieti noderējusi!

Foto: Pixabay.com

Nebāz rokas, kur pagadās

Kādam vīram Izraēlā pavisam īsā laika posmā nepaveicās divreiz. Viņa maks iekrita kanalizācijas akā, taču ar to likstas nebeidzās – izrādās, ka vīrs ar savu rakņāšanos iztraucējis kanalizācijā mītošo skorpionu, kurš meties aizsargāt savu teritoriju. Par laimi, vīrietis izmantojis ceļojuma apdrošināšanu, kā rezultātā guva kompensāciju gan par medicīnas izdevumiem, gan nozaudēto maku.

Paņem līdzi metāla detektoru

Kādai ģimenei nācās rakņāties pa Anglijas grāfistes Kornvolas pludmali stundām ilgi – kamēr vecāki bija devušies peldēties, bērni izlēma, ka varētu notestēt videokameras izturību, aprokot to pludmales smiltīs. Kad vecāki atgriezās no peldes, bērniem kameras “apbedījuma vieta” bija aizmirsusies, un nācās ķerties pie pludmales ķemmēšanas krustu šķērsu. Kamera tā arī neatradās, bet zaudējumu kompensēja apdrošināšanas kompānija.

Foto: Pixabay.com

Izvairies no uguns (it īpaši, ja mugurā līgavas kleita)

Precēties ārzemēs – tas ir patiesi romantiski, vai ne? Taču, esot ietērptai līgavas kleitā, jābūt ļoti uzmanīgai. Diemžēl pavisam nelāgi kāzu svinības beidzās Paulai Katelli no Itālijas – viņa ar savu pašas darināto līgavas kleitu piegāja nedaudz par tuvu ugunij, un kleita momentā uzliesmoja. Lai gan vīrs noreaģēja ļoti ātri, iemetot savu līgavu… okeānā (paldies dievam, Paula ir ļoti laba peldētāja), kleita bija neatgriezeniski sabojāta. Galu galā, pusi no zaudējumiem sedza apdrošināšana, taču tas nemaina faktu, ka kāzu diena bija patiešām ugunīga. Vārda vistiešākajā nozīmē.

Necenties atdarināt filmu ainas

Kāds pāris atvaļinājumu centās pavadīt patiešām romantiski. Ceļojot ar kruīza kuģi, viņi centās imitēt un pie reizes iemūžināt  ikonisko kadru no “Titānika”, taču, ak vai – ne viss izdevās tā, kā plānots, un kamera iegāzās ūdenī. Par to, vai apdrošinātāji piekrita segt radušos zaudējumus, vēsture (internets) klusē.

Foto: Pixabay.com

Iemācies sadalīt uzmanību

Ja vīrietis pamana puskailu, bikini tērptu sieviešu bariņu, iespējams, uz pāris sekundēm uzmanība no citām lietām tiek novērsta. Reizēm tas notiek vienkārši automātiski, bet kāds vīrs Atēnās laikam bija ieraudzījis īpaši izskatīgas daiļavas, jo pamanījās ieskriet autobusa pieturā, kas beidzās ar salauztu degunu. Viss beidzās laimīgi – izdevumus par deguna “salabošanu’’ galu galā sedza apdrošinātājs.

Kā redzi, ceļojumu laikā mēdz atgadīties visdažādākie piedzīvojumi, kas rada neaizmirstamus stāstus un atmiņas līdz mūža galam, taču nereti šādi piedzīvojumi var paplucināt ģimenes vai personīgo budžetu. Drošības spilvenu sniedz ceļojumu apdrošināšana – tā nevar Tevi pasargāt no dažādiem starpgadījumiem, tomēr ļaus mest līkumu nevēlamiem izdevumiem.

Taču neaizmirsti par savu drošību parūpēties arī pats – tas taču ir IIZI!

Mēs parūpēsimies, lai Tu saņemtu pašu labāko risinājumu!