Lasi, Uzzini,Apdrošini!

Apdrošināšana ir IIZI.

Tevi uztrauc OCTA cenu pieaugums? Uzzini par to vairāk!

Lai piedalītos ceļu satiksmē, OCTA polise ir obligāta, bet pēdējā laikā par to dzirdam ne tās labākās ziņas – polises cena paliek arvien lielāka. Kāpēc tā un ko iesākt, lai par polisi nāktos izdot pēc iespējas mazāk? Iegūsti atbildes uz šiem jautājumiem raksta turpinājumā!

Lasīt vairāk
Elektroenerģijas patēriņš – kā to samazināt?

Tu vēlies uzzināt, kā samazināt rēķinu par elektrību? IIZI blogs sniedz Tev nepieciešamo informāciju, lai, nezaudējot komfortu, izdevumi samazinātos.

Lasīt vairāk
Kā atrast lētākos aviobiļešu piedāvājumus? Te ir atbildes!

Esi nolēmis iegādāties aviobiļetes? Izlasi IIZI blogā esošos padomus, lai Tu zinātu, kā atrast visizdevīgākos piedāvājumus!

Lasīt vairāk
Pieci padomi, kā izvēlēties piemērotāko ceļojumu apdrošināšanu!

Ja vēlies zināt, kā parūpēties par savu drošību un kura apdrošināšanas polise ir Tavam ceļojumam piemērotākā, iepazīsties ar šajā rakstā esošajiem padomiem!

Lasīt vairāk

Ir tik ļoti patīkami reizē baudīt gan sniega priekus un vēju, kas laižoties no kalna svilpo gan ausīm, gan silto sauli ielejā. Pavasaris kalnos – vasara un ziema labāko to īpašību apvienojumā.

Dodoties slēpot vai snovot pavasarī ir sevišķi būtiski padomāt par apdrošināšanas segumu. Parasti, domājot par apdrošināšanu, mēs saprotam, ka tā segs mūsu medicīniskos izdevumus, ja uz kalna gadīsies pakrist un gūt traumu. Jā – tas ir ceļojumu apdrošināšanas primārais uzdevums. Bet šobrīd apdrošinātāji piedāvā daudz vairāk.

Foto: Pixabay.com

Dodoties uz kalniem pavasarī, noderīgs segums var būt slēgto trašu apdrošināšana. Šādu segumu slēpošanai periodā līdz 15. aprīlim piedāvā viens no IIZI piedāvājumā esošajiem apdrošinātājiem AIG. Ko tas nozīmē? Gadījumā, ja iepriekš rezervētajā kūrortā visas trases būs slēgtas sniega trūkuma dēļ, apdrošinātājs apmaksās ceļa izdevumus uz citu kūrortu, vai izmaksās kompensāciju 30€ dienā par katru dienu, kuru pavadīsi bez slēpošanas. Piemēram, sauļojoties uz sava namiņa terases 🙂

Lai izvēlētos labāko apdrošināšanas segumu dodoties slēpot, iesakām pārbaudīt, ko īsti iekļauj katra apdrošinātāja segums. To tiešām ērti vari izdarīt mūsu izveidotajā ceļojumu apdrošināšanas kalkulatorā vai jautājot savam IIZI brokerim.

Lai drošs un emocijām bagāts atvaļinājums!

 

Mēs parūpēsimies, lai Tu saņemtu pašu labāko risinājumu!