Lasi, Uzzini,Apdrošini!

Apdrošināšana ir IIZI.

Tevi uztrauc OCTA cenu pieaugums? Uzzini par to vairāk!

Lai piedalītos ceļu satiksmē, OCTA polise ir obligāta, bet pēdējā laikā par to dzirdam ne tās labākās ziņas – polises cena paliek arvien lielāka. Kāpēc tā un ko iesākt, lai par polisi nāktos izdot pēc iespējas mazāk? Iegūsti atbildes uz šiem jautājumiem raksta turpinājumā!

Lasīt vairāk
Elektroenerģijas patēriņš – kā to samazināt?

Tu vēlies uzzināt, kā samazināt rēķinu par elektrību? IIZI blogs sniedz Tev nepieciešamo informāciju, lai, nezaudējot komfortu, izdevumi samazinātos.

Lasīt vairāk
Kā atrast lētākos aviobiļešu piedāvājumus? Te ir atbildes!

Esi nolēmis iegādāties aviobiļetes? Izlasi IIZI blogā esošos padomus, lai Tu zinātu, kā atrast visizdevīgākos piedāvājumus!

Lasīt vairāk
Pieci padomi, kā izvēlēties piemērotāko ceļojumu apdrošināšanu!

Ja vēlies zināt, kā parūpēties par savu drošību un kura apdrošināšanas polise ir Tavam ceļojumam piemērotākā, iepazīsties ar šajā rakstā esošajiem padomiem!

Lasīt vairāk

Janvāris ir lielisks laiks, lai ceļotu – atšķirībā no decembra, kad lidostas un kūrorti ir pārpildīti ar ceļotgribētājiem, janvāris ir salīdzinoši mierīgāks, turklāt ceļojumi šajā mēnesī nereti tiek piedāvāti ar izdevīgākiem nosacījumiem. Aktuāls gan paliek jautājums – kā izvēlēties ceļojuma galamērķi? Mēs esam sagatavojuši informāciju par sešām vietām, kur jau janvārī izbaudīt pavasari vai vasaru!

Foto: Pixabay.com

Tenerife

Šajā Spānijai piederošajā Kanāriju salā iespējams baudīt ļoti dažādu atpūtu – piemēram, vari uzkāpt pasaules trešajā lielākajā vulkānā (Teide) vai nodarboties ar brīvo niršanu. Šajā gadījumā noteikti pārliecinies, lai Tavā ceļojumu apdrošināšanas polisē būtu iekļauta aktīvā atpūta. Drošs paliek drošs. Savukārt, ja esi mierīgākas atpūtas cienītājs, vari pasauļoties kādā no pludmalēm vai izbaudīt vietējo virtuvi, kurā dominē jūras veltes.

Foto: Pixabay.com

 

Bordo

Šī Francijas dienvidrietumos esošā pilsēta janvārī neizceļas ar izteikti vasarīgiem laikapstākļiem, taču, ja esi vīna cienītājs, Bordo Tev patiks jebkurā gadalaikā – šī pilsēta tiek dēvēta par vīna nozares galvaspilsētu, kurā ar šī dzēriena gatavošanu cilvēki nodarbojas vairāk nekā 1000 gadus. Bordo ies pie sirds arī tiem, kuri iemīlējuši 18. gadsimta arhitektūru.

Maldīvija

Indijas okeānā esošajā Maldīvijā, kas izvietojusies uz 1192 salām, gaisa temperatūra praktiski nekad nenoslīd zem 25 grādu atzīmes. Ja Tava iecienītākā brīvā laika pavadīšana sevī ietver zvilnēšanu pludmales smiltīs zem palmas zara, veroties uz tirkīzzilu okeānu un malkojot vēsu kokteili, iegādājies biļetes uz Maldīviju nekavējoties!

Foto: Pixabay.com

Tanzānija

Šajā Āfrikas valstī atrodams gan Āfrikas augstākais kalns Džomolungma, gan Viktorijas ezers, kas ir lielākais Āfrikā un 3. lielākais pasaulē. Tanzānija piemērota tiem dabas draugiem, kas savvaļā vēlas ieraudzīt lauvas, ziloņus, žirafes, šimpanzes un virkni citus mūsu platuma grādiem eksotiskus dzīvniekus. Ceļojot uz tālajiem galamērķiem ar pārsēšanos, pārliecinies, ka apdrošināšanā iekļauts arī nokavēts tranzīts. Lai gadījumā, ja kavēsies viena lidmašīna, Tev netiktu sabojāts viss ceļojums. Iegaumē, ka vairums apdrošinātāju šo risku iekļauj, ja laiks starp lidojumiem ir vismaz divas stundas.

Sansevastjana

Biskajas līča apskalotajā Spānijas pilsētā Sansevastjanā atrodas virkne lielisku restorānu, kuros palutināt savas garšas kārpiņas. 20. janvārī, festivāla Tamborrada ietvaros, pilsētu 24 stundu garumā piepilda bungu skaņas, bet tiem, kas vēlas redzēt augstākās raudzes futbolu, jāpiemin, ka Sansevastjana ir mājvieta vienam no Spānijas spēcīgākajiem futbola klubiem “Real Sociedad”.

Foto: Pixabay.com

Filipīnas

Draudzīgi un laimīgi cilvēki; pludmales, kādas galvenokārt redzamas piedzīvojumu filmās; flora un fauna, kura pārsteidz ik uz soļa; rums, kas maksā lētāk par ūdeni – tās ir tikai dažas no iezīmēm, kas raksturo šo eksotisko Āzijas valsti, kura atrodas uz vairāk nekā 7000 salām. Turklāt, atšķirībā no citām Āzijas valstīm, kur eiropiešiem mēdz būt grūtības ar komunicēšanu, Filipīnās angļu valodu zina apmēram 90 procenti tās iedzīvotāju. Tomēr, lai arī rums tiešām ir lētāks par ūdeni, jāpatur prātā – lielākā daļa apdrošinātāju patur tiesības nemaksāt kompensāciju par medicīnas izdevumiem, nelaimes gadījumiem un trešajām pusēm nodarīto kaitējumu, ja būsi bijis alkohola reibumā. Tāpēc gardo rumu iesakām lietot piesardzīgi, drošā vietā un labā kompānijā.

Kas gan var būt patīkamāks par ceļojumu, vai ne? Tomēr nereti ceļojuma laikā mēdz rasties kādi sarežģījumi, no kuriem izsargāties ir teju neiespējami – noklīst bagāža, rodas veselības problēmas vai aizkavējas lidmašīna. Šādos gadījumos dažkārt rodas arī finansiāli zaudējumi, taču no tiem iespējams izsargāties, izvēloties piemērotu apdrošināšanas polisi. Atpūta ir daudz patīkamāka, ja zini, ka neplānotas problēmas ceļojumu izjaukt nespēs un par tām saņemsi kompensāciju. Tāpēc iepazīsties ar iespējām, ko sniedz ceļojumu apdrošināšana un – tiekamies ceļā!

 

Mēs parūpēsimies, lai Tu saņemtu pašu labāko risinājumu!