Lasi, Uzzini,Apdrošini!

Apdrošināšana ir IIZI.

Tevi uztrauc OCTA cenu pieaugums? Uzzini par to vairāk!

Lai piedalītos ceļu satiksmē, OCTA polise ir obligāta, bet pēdējā laikā par to dzirdam ne tās labākās ziņas – polises cena paliek arvien lielāka. Kāpēc tā un ko iesākt, lai par polisi nāktos izdot pēc iespējas mazāk? Iegūsti atbildes uz šiem jautājumiem raksta turpinājumā!

Lasīt vairāk
Elektroenerģijas patēriņš – kā to samazināt?

Tu vēlies uzzināt, kā samazināt rēķinu par elektrību? IIZI blogs sniedz Tev nepieciešamo informāciju, lai, nezaudējot komfortu, izdevumi samazinātos.

Lasīt vairāk
Kā atrast lētākos aviobiļešu piedāvājumus? Te ir atbildes!

Esi nolēmis iegādāties aviobiļetes? Izlasi IIZI blogā esošos padomus, lai Tu zinātu, kā atrast visizdevīgākos piedāvājumus!

Lasīt vairāk
Pieci padomi, kā izvēlēties piemērotāko ceļojumu apdrošināšanu!

Ja vēlies zināt, kā parūpēties par savu drošību un kura apdrošināšanas polise ir Tavam ceļojumam piemērotākā, iepazīsties ar šajā rakstā esošajiem padomiem!

Lasīt vairāk

Spilgti saules stari, vairāk nekā 20 grādu temperatūra un īsas naktis – laikapstākļi mums beidzot sagādājuši vasaru! Vēlies to pavadīt aktīvi un neaizmirstami? Mēs esam apkopojuši četrus relatīvi mazāk zināmus, bet ļoti aizraujošus sporta veidus, kurus šovasar izmēģināt!

Foto: Pixabay.com

Tautas bulta – alternatīva peintbolam

Šķiet, ka peintbolu izmēģinājis teju katrs, kurš vēlējies izbaudīt Counter-Strike realitātē, bet vai zini, kas ir tautas bulta? Šī spēle sevī apvieno peintbolu, loka šaušanu un tautas bumbu. Attiecīgais sporta veids radies pavisam nesen – 2011. gadā, taču, pateicoties “Bada spēļu” un šīs grāmatu/ filmu sērijas galvenās varones milzu popularitātei, tautas bulta jeb Archery Tag kļūst arvien populārāks veids, kā pavadīt adrenalīna pilnus mirkļus ar draugiem.

Foto: Pixabay.com

Ekstrēmie ūdens sporta veidi – garantēts gan adrenalīns, gan perfekts iedegums

Šajā kategorijā ietilpst virkne sporta veidu – sērfings, ūdensslēpošana, kaitbords, vindsērfings, veikbords un daudz citi.

Taču, ja reiz gribi izmēģināt ko eksotiskāku, izvēlies lidojumu ar turbīndēli – tas sniedz iespēju pacelties līdz pat 12 metriem virs ūdens. Izklausās elpu aizraujoši, vai ne?

Ņemot vērā, ka ekstrēmo ūdens sporta veidu parki vasaras sezonā mēdz sarasties kā sēnes pēc lietus, atrast piemērotāko nevajadzētu būt problēmām. Jā, iespējams, ka pirmie soļi izskatīsies visnotaļ neveikli, bet, tiklīdz iemācīsies pamatus, noteikti leposies ar sevi, un – kuram gan nepatīk atpūsties pie ūdens saulē iedegušu cilvēku kompānijā, vai ne?

Foto: Pixabay.com

Dzelzs vīriem (un sievām) – triatlons

Ne velti triatlona “kroņa” disciplīna tiek dēvēta par “Ironman” jeb Dzelzsvīru sacensībām – lai pieveiktu teju četrus kilometrus peldus, 180 kilometrus uz divriteņa un pēc šiem diviem pārbaudījumiem noskrietu… maratonu, Tevī ir jābūt kam pārcilvēcīgam. Taču mums ir labā ziņa – triatlons pieejams arī daudz īsākās variācijās; piemēram, sprinta distance sastāv no 750 metru peldējuma, 20 kilometriem riteņbraukšanas un 5 kilometru skrējiena. Taču arī tad, ja esi nolēmis pieveikt šo disciplīnu, Tev rūpīgi jātrenējas vismaz vairākus mēnešus!

Foto: Pixabay.com

Nedaudz no golfa aristokrātiskuma – diska golfs

Golfs šķiet pārāk tehnisks, bet frisbijs – nedaudz par ātru? Ir lieliska alternatīva – diska golfs! Lai gan šis sporta veids ir radies ASV, tas savu popularitāti iekarojis arī Eiropā, un vairāki diskgolfa laukumi atrodami arī Latvijā. Diska golfā, tāpat kā golfā, priekšmets (lidojošs disks – frisbijs) jānogādā mērķī (grozā). Ja esi uz Tu ar mierīgu atpūtu, kas mijas ar garām pastaigām mežā, diskgolfs, iespējams, kļūs par Tavu galveno vasaras nodarbi!

Bet, ja mīli futbolu un precīzu sitienu izpilde Tev padodas teju tikpat labi kā Mesi vai Ronaldu, varbūt vērts izmēģināt futbolgolfu? Princips tāds pats – bumba jāieraida bedrītē, taču šoreiz izmantot varēsi vien savas kājas!

Foto: Pixabay.com

Drošība pirmajā vietā!

Reizēm sports mēdz sagādāt ne tikai adrenalīna un prieka pilnus mirkļus, bet – arī traumas. Tas gan nenozīmē, ka no sportošanas vajadzētu izvairīties, jo, galu galā, paslīdēt un iegūt traumu iespējams arī, ejot uz tualeti. Taču, lai justos droši, ievēro šos trīs zelta likumus:

  1. Atpūties ar prātu – protams, ka galvu reibinoši triki un finiša šķērsošana pirmajam izraisa patīkamas emocijas, taču atceries – profesionāļi attiecīgajā sporta veidā trenējas gadiem un ik dienas, tāpēc necenties, tautas valodā runājot, uzlēkt augstāk par savu pēcpusi;
  2. Izmanto instruktora pakalpojumus – pašmācības ceļā iemācīties pagatavot jaunu ēdienu vai iekārtot mazdārziņu ir pilnīgi pieņemami, taču, cenšoties apgūt jaunu sporta veidu bez trenera, instruktora vai vismaz pieredzējuša sportista palīdzības var beigties nelāgi – pirmkārt, iemācoties nepareizus pamatus, tos apgūt no jauna kļūst daudz sarežģītāk, un, otrkārt, pieaug arī traumu risks;
  3. Pasargā sevi ar nelaimes gadījumu apdrošināšanu – ja nu tomēr gadās iedzīvoties savainojumā, daudz patīkamāk jutīsies, ja izdevumus segs apdrošinātājs, nevis Tavs maciņš. Jau no 1. jūlija vari pievienoties apdrošināto cilvēku pulciņam, izvēloties IIZI īpašo nelaimes gadījumu apdrošināšanu. Šo polisi esam izstrādājuši sadarbībā ar uzticamu apdrošinātāju un piedāvājam to saviem klientiem jau ceturto gadu. Mūsu apdrošināšana Tevi aizsargās jebkur pasaulē, 24 stundas diennaktī. Pie kam apdrošināšanas segums būs spēkā, arī nodarbojoties ar dažādiem hobijiem un interesantām atpūtas aktivitātēm, piemēram, tādām, par kurām lasīji šajā bloga rakstā.

Vēlies būt pasargāts? Tas ir pavisam IIZI – izvēlies piemērotu apdrošināšanu un esi drošs!

Mēs parūpēsimies, lai Tu saņemtu pašu labāko risinājumu!