Tavai drošībai

Dzīve ir interesanta un piesātināta ar dažādiem notikumiem. Dzīves piespēlētie notikumi var būt paredzami vai negaidīti, tie var būt patīkami un mazāk patīkami, tādēļ parūpējies par sevi un saviem tuvākajiem iegādājoties nelaimes gadījumu apdrošināšanu.

Protams, katrs no mums domā, ka nelaime mums paies secen un neskars, taču visus dzīves līkumus un pagriezienus ieplānot nav iespējams. Ja būsi apdrošinājies pret nelaimes gadījumiem, Tu varēsi pasargāt sevi un savu ģimeni no finansiālajiem zaudējumiem traumu, kaulu lūzumu, apdegumu un citu ievainojumu gadījumos. Ja zini, ka esi parūpējies par lielāko daļu dzīves pavērsienu un negaidīto situāciju, tad tagadnes sniegto mirkļa burvību varēsi izbaudīt mierīgi un no sirds.

Nelaimes gadījumu apdrošināšanu vari iegādāties visai ģimenei, tā pasargājot ikvienu sev dārgo cilvēku mirkļos, kad tas visvairāk nepieciešams.

Nelaimes gadījumu apdrošināšana ir viens no lētākajiem personas apdrošināšanas veidiem, tomēr tā Tev sniegs ievērojamu finansiālo drošību. Apdrošināšanas polisē iespējams iekļaut dažādus apdrošināšanas segumus pēc Tavas izvēles.

Aizpildi pieteikuma formu un piesakies apdrošināšanai pret nelaimes gadījumiem tūlīt!

Esi drošs. Esi IIZI!