Dzīve ir pilna ar pārsteigumiem.

Mājokļa apdrošināšana

Drošs mājoklis ir

TAVA IZVĒLE!

Atrodi labāko risinājumu ar GrECo Latvia

Mēs zinām, ka arī Tev mājas ir nozīmīgas un svarīgas, tādēļ, lai arī īpašuma apdrošināšana ir brīvprātīgs apdrošināšanas veids, atceries parūpēties par savu mājokli - pasargā sevi no nepatīkamiem pārsteigumiem un pieprasi īpašuma apdrošināšanas piedāvājumu GrECo Latvia.

Tev ir iespējas iegādāties divu veidu īpašuma apdrošināšanu:

  • saukto risku apdrošināšana
  • visu risku apdrošināšana

Saukto risku apdrošināšana

Biežākie negadījumi, pret kuriem vari apdrošināties ir - uguns, dabas stihijas, zādzība, laupīšana, vandālisms un inženierkomunikāciju avārija.
Padarot savu produktu konkurētspējīgāku un klientam interesantāku, apdrošinātāji bez maksas vai par papildus samaksu piedāvā Tev apdrošināt arī citus negadījumu veidus, piemēram, koku un mastu nogāšanās bez vērtas iedarbības, īres izdevumi citā mājoklī, kamēr esošais mājoklis pēc negadījuma tiek remontēts un citus.

Visu risku apdrošināšana

Pamazām savu popularitāti iegūst tā saucamais visu risku segums, kas nozīmē, ka īpašums ir apdrošināts pret visu, kas var pēkšņi un negaidīti notikt, un nav minēts noteikumos kā izņēmums.

Komplektā ar īpašuma apdrošināšanu, Tu vari apdrošināt arī mājokļa mantu kā arī civiltiesisko apdrošināšanu, kas darbojas līdzīgi kā OCTA - tā segs zaudējumus Taviem kaimiņiem un viņu mājokļiem, ja Tavas vainas dēļ notiks negadījums.

GrECo Latvia apdrošināšanas brokeri noskaidros, pret kuriem negadījumiem Tev ir būtiski apdrošināties un sniegs piemērotāko īpašuma apdrošināšanas piedāvājumu.

Ja vēlies saņemt apdrošināšanas piedāvājumu, aizpildi pieteikuma formu!

Mēs parūpēsimies, lai Tu saņemtu pašu labāko risinājumu!