Dzīve ir pilna ar pārsteigumiem.

Drošam ceļojumam

Ceļojums bez raizēm ir

TAVA IZVĒLE!

Atrodi labāko risinājumu ar GrECo Latvia

Ceļojums ir Tava iespēja atpūsties no ikdienas rūpēm, izbaudot citas kultūras un dzīves ritmu. Lai, dodoties braucienā uz ārzemēm, Tavu atpūtu nesabojātu raizes par neparedzētiem izdevumiem un pēkšņām veselības problēmām, iesakām iegādāties ceļojumu apdrošināšanu.

Ceļojumu apdrošināšana segs izdevumus par medicīnu, medicīnas transportu un medikamentu iegādi.
Papildus iespējams apdrošināt arī citus riskus, piemēram:

  • bagāžu, tai atrodoties gan pārvadātāja pārziņā, gan, piemēram, viesnīcas numurā;
  • civiltiesisko atbildību, kas, līdzīgi kā OCTA, segs zaudējumus citiem cilvēkiem, mājokļiem un mantai, ja Tavas vainas dēļ būs noticis negadījums. Īpaši aktuāla civiltiesiskās atbildības apdrošināšana ir, ja esi slēpotājs vai snovotājs, jo netīšām var gadīties uzbraukt virsū citiem atpūtniekiem, nodarot tiem miesas bojājumus.
  • nelaimes gadījumu apdrošināšanu u.c.

Dodoties garākā ceļojumā, vai braucot strādāt / mācīties kādā no EVAK dalībvalstīm, neaizmirsti saņemt bezmaksas EVAK (Eiropas veselības apdrošināšanas karti), kas apliecina tiesības saņemt nepieciešamo vai neatliekamo medicīnisko veselības aprūpi tādā pašā apjomā, kādā tā tiek nodrošināta attiecīgās valsts iedzīvotājiem. EVAK var izmantot ES dalībvalstīs, Norvēģijā, Islandē, Lihtenšteinā un Šveices Konfederācijā. EVAK neapmaksā pacienta iemaksu un repatriācijas (transportēšanas) izdevumus pacienta smagas saslimšanas vai nāves gadījumā. EVAK iespējams saņemt Nacionālajā veselības dienestā.

Atceries, ka EVAK un ceļojuma apdrošināšana neizslēdz, bet papildina viena otru.

Mēs parūpēsimies, lai Tu saņemtu pašu labāko risinājumu!