Dzīve ir pilna ar pārsteigumiem.

Tava transportlīdzekļa apdrošināšanai tiek piedāvāti divi apdrošināšanas veidi - OCTA un KASKO. Lai arī šie abi veidi ir par transportlīdzekļu apdrošināšanu, tomēr tie nepavisam nav līdzīgi un noteikti nevar aizstāt viens otru.

OCTA ir obligāta apdrošināšana, kas jāiegādājas katram transportlīdzekļa īpašniekam, ja tas vēlas piedalīties ceļu satiksmē. Ir svarīgi saprast, ka OCTA polise ir Tava, nevis Tava transporta līdzekļa aizsardzība. Vienkāršāk sakot, ja Tu izraisīsi ceļu satiksmes negadījumu, tad cietušajam kompensācijas samaksās Tava OCTA nevis Tu pats. Ja pārvietosies ar savu transporta līdzekli bez OCTA polises un izraisīsi negadījumu, tad kompensācijas cietušajam piedzīs no Tavas kabatas. Nopirkt OCTA polisi ar daudz izdevīgāk un ērtāk!

Savukārt KASKO apdrošināšana ir paredzēta tieši Tavas automašīnas aizsardzībai. Ar KASKO palīdzību daudz izdevīgāk varēsi salabot savu auto, ja tam nozags spoguļus vai tiks izsists stikls. Tāpat KASKO var segt izdevumus par auto remontu, ja gadīsies pārsist riepu mūsu bedrainajos ceļos, vētrā auto sabojās krītoši zari vai krusa un citos gadījumos.

 

 

Mēs parūpēsimies, lai Tu saņemtu pašu labāko risinājumu!