Dzīve ir pilna ar pārsteigumiem.Esi drošs, esi IIZI!

Transportlīdzekļa apdrošināšana

Transportlīdzekļa apdrošināšana ir

tava izvēle!

Atrodi labāko risinājumu ar IIZI

Tava transportlīdzekļa apdrošināšanai piedāvājam divus apdrošināšanas veidus - OCTA un KASKO. Lai arī šie abi veidi ir par transportlīdzekļu apdrošināšanu, tomēr tie nepavisam nav līdzīgi un noteikti nevar aizstāt viens otru.

OCTA ir obligāta apdrošināšana, kas jāiegādājas katram transportlīdzekļa īpašniekam, ja tas vēlas piedalīties ceļu satiksmē. Ir svarīgi saprast, ka OCTA polise ir Tava, nevis Tava transporta līdzekļa aizsardzība. Vienkāršāk sakot, ja Tu izraisīsi ceļu satiksmes negadījumu, tad cietušajam kompensācijas samaksās Tava OCTA nevis Tu pats. Ja pārvietosies ar savu transporta līdzekli bez OCTA polises un izraisīsi negadījumu, tad kompensācijas cietušajam piedzīs no Tavas kabatas. Nopirkt OCTA polisi ar daudz izdevīgāk un ērtāk!

Savukārt KASKO apdrošināšana ir paredzēta tieši Tavas automašīnas aizsardzībai. Ar KASKO palīdzību daudz izdevīgāk varēsi salabot savu auto, ja tam nozags spoguļus vai tiks izsists stikls. Tāpat KASKO var segt izdevumus par auto remontu, ja gadīsies pārsist riepu mūsu bedrainajos ceļos, vētrā auto sabojās krītoši zari vai krusa un citos gadījumos.

OCTA apdrošināšanu visērtāk ir iegādāties internetā. Pērkot OCTA nav nepieciešama arī noteikumu salīdzināšana, jo visām OCTA polisēm ir vieni noteikumi - OCTA likums. Daži apdrošinātāji savās OCTA polisēs iekļauj papildus riskus jeb papildus pievienoto vērtību. Arī šādus piedāvājumus atradīsi mūsu OCTA kalkulatorā.

Arī KASKO apdrošināšanas aptuvenās cenas vari iegūt internetā, KASKO apdrošināšanas kalkulatorā. Tomēr šim produktam ir ļoti svarīga arī apdrošināšanas speciālista konsultācija, jo KASKO noteikumi katram apdrošinātājam ir atšķirīgi un šīs atšķirības gan noteikumos, gan segumos var būt iespaidīgas. Tāpēc, lai iegūtu KASKO polisi, aprēķini aptuveno cenu kalkulatorā un sazinies ar speciālistu, lai precizētu vajadzības un tiktu pie labākās apdrošināšanas.

Mēs parūpēsimies, lai Tu saņemtu pašu labāko risinājumu!