APDROŠINĀŠANAS RISINĀJUMI

Mēs neesam burvji. Taču mūsu klienti saka, ka bez mūsu palīdzības nekad nebūtu iedomājušies, ka kaut kas tāds ir iespējams!

Mums ir jāatzīst, ka lielākoties atrastās iespējas nav mūsu izdomātas - parasti tie sastāv no dažādu Latvijas un ārvalstu apdrošinātāju produktu pareizām un efektīvām kombinācijām. Teorētiski šādi risinājumi ir pieejami katram, ja vien ir zināšanas par katra apdrošinātāja piedāvājumiem un pieredze to kombinēšanā. Taču šādu pieredzi var iegūt tikai ilgsošā darbā, ik dienu apkalpojot vairākus desmitus klientu. Tiešī šī praktiskā pieredze un ieinteresētība Tavās vajadzībās sniedz mums zināšanas KAM, KO un KĀ prasīt. Mēs protam gan sadzirdēt, kas ir nepieciešams Tev, gan spējam atrast dzirdīgas ausis, kurām pareizi šīs vajadzības izstāstīt.

Mēs nepiedāvājam neiespējamo. Taču no iespējamā, mēs piedāvājam labāko!

Aicinām iepazīsties ar mūsu komandu un noteikti sazināties, ja radusies vajadzība pēc apdrošināšanas:

Lauris Kļaviņš

+371 26337264

Lauris tic, ka ikkatrs klients ir pelnījis patiesi labu apdrošināšanu. Lauris palīdz tikt pie šādas apdrošināšanas, nepagurstoši stāsta klientiem par vietējo un starptautisko apdrošināšanas risinājumu iespējām, un to, kā racionālāk un efektīvāk sakārtot uzņēmuma apdrošināšanas jautājumus.

Kārlis Veisbārdis

+371 29286765

Kārlis tic apdrošināšanas sociālajai misijai – palīdzēt uzņēmumiem un privātpersonām tad, kad tas ir visvairāk nepieciešams. Apdrošināšana nevar palīdzēt pārvarēt sāpes, taču var sakārtot finansiālos jautājumus pēc negadījuma.

Māris Ķerselis

+371 26447374

Māra 12 gadu praktiskā pieredze klientu vajadzību izzināšanā un korporatīvu apdrošināšanas stratēģijas izstrādē ļauj saukt sevi par atsevišķu apdrošināšanas produktu ekspertu. Mārim ir neviltots gandarījums klientiem sniegt konsultācijas un risinājumus nosacījumos, kuros klients ir iedziļinājies un spēj sekot līdz apdrošināšanas polišu aizsardzības niansēm.

Gunita Barisa

+371 26595660

Gunita ir zinošs un ieinteresēts brokeris jautājumos, kas saistīti ar svarīgāko Jūsu dzīvē - veselību un dzīvību.

Juris Kalniņš

+371 66047031


Juris apdrošināšanā ir neilgu laiku, mazliet vairāk par gadu. Šobrīd Jura ikdiena ir sniegt atbalstu brokeriem. Apdrošināšana ir komandas darbs - viens nav karotājs! Juris brīvajā laikā ir aktīvās atpūtas piekritējs - brauc ar velosipēdu, cilā svarus trenažieru zālē. Veselā miesā, vesels gars un labi padarīts darbs!

Esi drošs. Esi IIZI!