IIZI sadarbības partneris - ERGO

ERGO ir viena no vadošajām apdrošinātāju grupām Baltijas reģionā, kas darbojas dzīvības, nedzīvības un veselības apdrošināšanas segmentos Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, kā arī Baltkrievijā.

ERGO Latvijā pārstāv divas apdrošināšanas sabiedrības ERGO Insurance SE Latvijas filiāle, kas piedāvā dažāda veida nedzīvības apdrošināšanu un ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāle, kas piedāvā dzīvības un veselības apdrošināšanu.

ERGO jau vairākus gadus ir vadošais veselības apdrošinātājs gan Latvijā, gan Baltijā kopumā. 2014.gadā ERGO apdrošināšanas sabiedrību parakstīto prēmiju apjoms Baltijā sasniedza 163 miljonus eiro.

Baltijas valstīs ERGO pakalpojumiem, ekspertu zināšanām un finansiālajai stabilitātei uzticas vairāk nekā 550000 klientu. Mūsu panākumu pamatā ir gadu gaitā uzkrātā pieredze, pastāvīga piedāvāto produktu pilnveidošana un pielāgošana klientu vēlmēm.

ERGO sabiedrībai Latvijā ir viens no plašākajiem pārdošanas tīkliem Latvijā ar 3 reģionālajām filiālēm, kas koordinē 48 birojus, 190 apdrošināšanas starpniekus, kā arī sadarbojas ar 55 brokeru sabiedrībām un 3 bankām.

ERGO apdrošināšanas sabiedrības Baltijā ietilpst ERGO Apdrošinātāju Grupā, kas ir viena no Eiropas lielākajām grupām ar gada parakstīto prēmiju apmēru virs 18 miljardiem eiro, kas tiek pārstāvēta vairāk nekā 30 pasaules valstīs.  ERGO ir daļa no Munich Re, kas ir viens no vadošajiem pārapdrošinātājiem un risku pārvaldītājiem pasaulē.

Informāciju sagatavoja ERGO Insurance SE Latvijas filiāle, ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāle

Mēs parūpēsimies, lai Tu saņemtu pašu labāko risinājumu!