Privātuma politika

www.iizi.lv ir apdrošināšanas brokeru sabiedrības SIA “IIZI Brokers” (turpmāk tekstā – IIZI), interneta vietne, kurā iespējams gan iegūt informāciju par apdrošināšanu un IIZI, gan arī tiešsaistē pieteikties dažādiem  ar apdrošināšanu saistītiem pakalpojumiem, kā arī iegādāties apdrošināšanas polises. Lai šādus pakalpojumus nodrošinātu, mums var būt nepieciešami Jūsu dati.

Klientu drošība ir mūsu prioritāte, tāpēc pret Jūsu datiem izturēsimies ar īpašu rūpību. Datu pārraide no Jūsu pārlūkprogrammas uz mūsu serveriem tiek nodrošināta ar drošības slāni Secure Sockets Layer (SSL).

Primāri mēs Jūsu datus izmantosim, lai sagatavotu apdrošināšanas piedāvājumus, noslēgtu apdrošināšanas līgumus, veiktu noslēgto līgumu administrēšanu un piedāvātu līgumu pagarināšanu. Šo mērķu sasniegšanai Jūsu ievadītie dati var tikt nodoti arī trešajām personām – apdrošināšanas sabiedrībām, tiešsaistes maksājumu nodrošinātājiem u.c. tieši iesaistītiem uzņēmumiem. Mēs apņemamies nenodot Jūsu datus trešajām pusēm, ja tas nebūs noteikti nepieciešams apdrošināšanas piedāvājumu gatavošanai vai līgumu noslēgšanai.

Jūsu dati var tikt izmantoti, lai mēs informētu Jūs par IIZI jaunumiem, piedāvājumiem, mārketinga akcijām, un citu informāciju, kas, mūsuprāt, Jums varētu būt interesanta. Jums ir tiesības atteikties no jebkādas ar konkrētu apdrošināšanas pieprasījumu nesaistītas informācijas saņemšanas, sūtot atteikuma e-pastu uz birojs@iizi.lv.

www.iizi.lv tiek izmantoti tīmekļa vietnes izsekošanas kodi un sīkfaili, kas palīdz pārraudzīt vietnes lietotāju uzvedību vietnē un analizēt šo informāciju apkopotā veidā biznesa attīstības nolūkos. Tīmekļa vietnes izsekošanas kodi palīdz mums labāk saprast Jūsu vēlmes un vajadzības, kas, savukārt, ļauj padarīt mūsu vietni Jums draudzīgu un maksimāli ērti lietojamu. Izmantojot šo vietni Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Ja vēlaties sīkfailus noraidīt, to ir iespējams izdarīt, attiecīgi mainot Jūsu pārlūkprogrammas uzstādījumus.

Datu apstrādi vietnē www.iizi.lv nodrošina SIA “IIZI Brokers”, vienotais reģistrācijas numurs 40003349492, juridiskā un faktiskā adrese: Vienības gatve 109, Rīga, LV-1058. Datu apstrāde, kuru veic SIA “IIZI Brokers” apdrošināšanas starpniecības pakalpojumu sniegšanai ir reģistrēta Datu valsts inspekcijā. Personas datu apstrādes reģistrācijas apliecības numurs ir 002507.

Lūdzam ievērot, ka šajā Privātuma politikā minētais attiecas tikai uz www.iizi.lv vietni un tās sastāvdaļām. www.iizi.lv var parādīties saites arī uz citām interneta vietnēm. Apmeklējot šīs vietnes, pirms personīgo datu ievades, iesakām iepazīties ar šo vietņu Privātuma politiku. IIZI nenes atbildību par citās vietnēs ievadītas personīgās informācijas drošību.