Lai salīdzinātu OCTA cenas, Tev ir jāveic pāris vienkārši soļi:

1. Ievadi datus OCTA kalkulatorā >>> 2. Salīdzini piedāvātās cenas un izvēlies izdevīgāko >>> 3. Veic apmaksu vai piesakies atgādinājumam, ja OCTA vajadzīga vēlāk...

..un brauc droši, jo apdrošināšana ir IIZI!
OCTA ir sauszemes transportlīdzekļa īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana. Šis apdrošināšanas veids ir obligāts ikvienam motorizētā transportlīdzekļa īpašniekam, kas piedalās ceļu satiksmē ES valstu, kā arī EEZ zonas (Islande, Norvēģija, Šveice, Lihtenšteina) teritorijā.

OCTA apdrošināšana internetā jau labu laiku ir ļoti plaši izmantots pakalpojums, kura priekšrocības novērtē tūkstošiem autovadītāju. Liels pluss ir tas, ka apdrošināšanu vari iegādāties jebkurā diennakts laikā neatkarīgi no savas atrašanās vietas, izvēloties tieši sev atbilstošāko OCTA piedāvājumu. Ar OCTA pirkuma noteikumiem vari iepazīties spiežot uz saites šīs lapas apakšā.

OCTA polise sedz transportlīdzekļa īpašnieka vai tiesīgā lietotāja ceļu satiksmes negadījumā radušos zaudējumus, ja transportlīdzekļa vadītājam gadījies tos nodarīt apkārtējiem cilvēkiem vai to mantai. Atlīdzības limits par personai nodarītajiem zaudējumiem ir 5 000 000 eiro, bet par mantai radītiem zaudējumiem - līdz 1 000 000 eiro par katru gadījumu. Ja vēlies papildus aizsardzību savam transporta līdzeklim, kas pasargās arī no zādzības, pilnas bojāejas un bojājumu riskiem, izmēģini mūsu KASKO kalkulatoru un iegādājies izdevīgu KASKO polisi.

IIZI Latvijas apdrošināšanas tirgū darbojas jau vairāk kā 19 gadu un ir viens no vadošajiem apdrošināšanas brokeriem valstī. IIZI uzņēmumi atrodas arī Igaunijā un Somijā. Apvienojot pieredzi, kas iegūta darbojoties dažādos apdrošināšanas tirgos, mēs spējam sniegt kvalitatīvus un inovatīvus apdrošināšanas pakalpojumus gan privātpersonām, gan korporatīvajiem klientiem. Populārākajiem privātpersonu apdrošināšanas produktiem vari pieteikties izmantojot automātiskos kalkulatorus un pieteikuma formas šajā mājas lapā. Ja Tev nepieciešami specifiski risinājumi vai risinājumi korporatīvajā segmentā, lūdzu, sazinies ar mums vai brauc ciemos uz mūsu birojiem Rīgā, Daugavpilī un Rēzeknē.