OCTA apdrošināšana? Tas ir IIZI!


Izvēloties OCTA polisi IIZI, Tevi sagaida:

  • Plašs OCTA cenu salīdzinājums;
  • Vienmēr laicīgs atgādinājums par OCTA beigām;
  • Ērtākā OCTA atjaunošana - pāris klikšķu un atjaunotā OCTA apdrošināšana būs Tavā kabatā.

Lai kā mums to negribētos atzīt, ceļu satiksmes negadījumi ir mūsdienu neatņemama sastāvdaļa. Kā no tiem izvairīties? Galvenais padoms – pārvietojies uzmanīgi, kā arī regulāri seko līdzi sava transportlīdzekļa tehniskajam stāvoklim. Taču, lai cik uzmanīgi mēs nebūtu, dažkārt no neveiksmīgām situācijām izvairīties tā arī nav iespējams. Šādos brīžos nereti mēdz gadīties arī ievērojami zaudējumi. Risinājums? Piemērota apdrošināšana!

Īsumā par OCTA


OCTA ir sauszemes transportlīdzekļa īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana. Šis apdrošināšanas veids ir obligāts ikvienam motorizētā transportlīdzekļa īpašniekam, kas piedalās ceļu satiksmē ES valstu, kā arī EEZ zonas (Islande, Norvēģija, Šveice, Lihtenšteina) teritorijā.

OCTA polise sedz transportlīdzekļa īpašnieka vai tiesīgā lietotāja ceļu satiksmes negadījumā radušos zaudējumus, ja transportlīdzekļa vadītājam gadījies tos nodarīt apkārtējiem cilvēkiem vai to mantai. Atlīdzības limits par personai nodarītajiem zaudējumiem ir 5 000 000 eiro, bet par mantai radītiem zaudējumiem - līdz 1 000 000 eiro par katru gadījumu.

OCTA cenas IIZI saņem tieši no apdrošināšanas kompānijām ar automatizētu servisu palīdzību. Cenas, tieši tādas, kā saņemam no katra apdrošinātāja, piedāvājam arī Tev. IIZI cenai nepievieno papildus starpniecības maksu, kā arī nepiemēro citas slēptās izmaksas, piemēram, maksājuma apstrādes vai polises piegādes maksu.

Ja vēlies papildus aizsardzību savam transporta līdzeklim, kas pasargās arī no zādzības, pilnas bojāejas un bojājumu riskiem, izmēģini mūsu KASKO kalkulatoru un iegādājies izdevīgu KASKO polisi.