Nelaimes gadījumu apdrošināšana bērniem

Mūsu bērnu dzīve ir interesanta un piesātināta ar dažādiem notikumiem - viss ir jānoskaidro, jāizpēta un, protams, jāpārbauda kas ir lācītim vēderā! Dzīves notikumi var būt ne tikai jauki un paredzami, bet arī negaidīti, tādēļ parūpējies par saviem bērniem iegādājoties nelaimes gadījumu apdrošināšanu.

Protams, katrs no mums domā, ka nelaime mums paies secen un mūsu bērnu neskars, taču visus dzīves līkumus un pagriezienus ieplānot nav iespējams. Ja būsi bērnu apdrošinājis pret nelaimes gadījumiem, Tu varēsi pasargāt sevi un savu ģimeni no finansiālajiem zaudējumiem bērna traumu, kaulu lūzumu, apdegumu un citu ievainojumu gadījumos. Ja zini, ka esi parūpējies par lielāko daļu dzīves pavērsienu un negaidīto situāciju, tad tagadnes sniegto mirkļa burvību varēsi izbaudīt mierīgi un no sirds.

Nelaimes gadījumu apdrošināšanu vari iegādāties gan bērnam, gan visai ģimenei, tā pasargājot ikvienu sev dārgo cilvēku mirkļos, kad tas visvairāk nepieciešams.

Nelaimes gadījumu apdrošināšana ir viens no lētākajiem personas apdrošināšanas veidiem, tomēr tā Tev sniegs ievērojamu finansiālo drošību. Apdrošināšanas polisē iespējams iekļaut dažādus apdrošināšanas segumus pēc Tavas izvēles.

Izvēlies apdrošināšanas variantu un aizpildi pieteikuma formu. Ar Tevi sazināsies mūsu speciālists, lai precizētu detaļas un sagatavotu labāko apdrošināšanas polisi Tavam bērnam!

Iesakām pagriezt ierīci horizontāli 

Standarts

Standarts +

EkstraIIZI Īpašais!

Nāves risks

1 500 €3 600 €5 000 €20 000 €

Sakropļojums

3 000 €7 150 €10 000 €25 000 €

Invaliditātes risks

1 500 €3 600 €5 000 €25 000 €

Kaulu lūzumu & traumu risks

1 500 €2 150 €3 000 €7 000€
Apdegumi un apsaldējumi720 €720 €1 500 €1 500 €

Ārstēšanās izdevumi Latvijā
(pēc nelaimes gadījuma)

 - -720 €1 500 €

Slimnīcas nauda

700 €
(7 €/dienā)

1 100 €
(11 €/dienā)

1 500 €
(15 €/dienā)

 -

Skolas soma
(ar tās saturu)

150 €225 €300 € -

Civiltiesiskā atbildība
(pašrisks 30 €)

 - -720 € -

Apdrošināšanas prēmija
(Jūsu maksājums):

8.00 €14.00 €24.00 €

14.75 €*

* Varianta "IIZI Īpašais" polises sākuma un beigu datums ir fiksēti, personas polisei var pievienot jebkurā brīdī polises darbības laikā. Polises sākuma datums ir 2017. gada 1. jūlijs, attiecīgi, līgumiem, kas tiek slēgti katru nākamo mēnesi, ar polises termiņu līdz 30.06.2018, maksājums samazināsies.

Polise ir spēkā 24h diennaktī, visā pasaulē

Apdrošināto vecums no 0 līdz 17 gadiem

Apdrošināšana ir spēkā nodarbojoties ar vaļaspriekiem veselības uzturēšanai (piemēram, skolas sporta stundas, pulciņi, kas neietver regulārus treniņus ar mērķi piedalīties sacensībās)

Apdrošināšana nav spēkā, ja fizisko aktivitāšu mērķis ir sasniegt sporta rezultātus atklātā sporta konkurencē, piedaloties regulāros treniņos un sacensībās.

Nodarbošanās ar Amatieru sportu un paaugstināta riska hobiji var tikt apdrošināti atsevišķi saskaņojot un ar papildus piemaksu (sākot no 50%). Lūdzu norādiet šādu informāciju pieteikumā

Ar apdrošināšanas noteikumiem iespējams iepazīties šeit (Standarts, Standarts +, Ekstra segumi), šeit (IIZI īpašais seguma noteikumi).

Lūdzu aizpildiet pieteikuma formu:

Dati par personu, kuru vēlaties apdrošināt.

Lūdzu ievadiet prasīto informāciju par personu, kuru vēlaties apdrošināt. Šī informācija ir nepieciešama apdrošināšanas piedāvājuma sagatavošanai.

? Izvēlieties to grupu, kas vislabāk raksturo personu, kurai nepieciešama apdrošināšana

? Vēlamais apdrošināšanas sākuma datums

? Personas, kuru vēlaties apdrošināt, vārds

? Personas, kuru vēlaties apdrošināt, uzvārds

? Personas kods ir nepieciešams piedāvājuma / polises sagatavošanai

? Lūdzu ierakstiet sporta veidu, ar kuru nodarbojas apdrošināmā persona, ja tas nav minēts sarakstā. Var norādīt vairākus sporta veidus

Vēlamais apdrošināšanas segums.

Lūdzu atzīmējiet Jūs interesējošo apdrošināšanas variantu (skat. tabulu augstāk). Ja neesat pārliecināts, neuztraucieties, atzīmējiet to, kas Jūs uzrunā visvairāk un sarunā ar brokeri saņemsiet skaidrojumus un varēsiet ērti pieņemt lēmumu.

Kontaktinformācija

? Kontaktpersonas, ar kuru sazināties par apdrošināšanas piedāvājumu, vārds un uzvārds

? Personas kods ir nepieciešams piedāvājuma / polises sagatavošanai

? Kontaktpersonas, ar kuru sazināties par apdrošināšanas piedāvājumu, tālrunis

? Kontaktpersonas, ar kuru sazināties par apdrošināšanas piedāvājumu, e-pasts

Esi drošs. Esi IIZI!