Labs KASKO Tavam auto? Tas vairs nav sarežģīti!

1. Ievadi datus KASKO kalkulatorā >>> 2. Uzreiz iegūsti pārskatu par iespējām apdrošināt savu auto >>> 3. Izrunā visus sīkumus ar profesionālu brokeri un saņem labāko KASKO polisi!

Netērē lieki laiku! Lai nopirktu labāko KASKO, Tev nav jākļūst par apdrošināšanas speciālistu. Esi IIZI!

KASKO ir brīvprātīga sauszemes transportlīdzekļu apdrošināšana, kuras piedāvātie zaudējumu segumi ir ļoti dažādi. Tomēr pamatā transportlīdzeklis tiek apdrošināts pret zaudējumiem, kuri ir nodarīti šādos gadījumos:

> Ceļu satiksmes negadījumos;
> Ugunsgrēkos;
> Dabas katastrofās (stiprs lietus, krusa vai sniegs);
> Trešo personu pretlikumīgas darbības rezultātā;
> Dzīvnieku nodarītu zaudējumu rezultātā;
> Ja notikusi zādzība, aplaupīšana vai pilna mantas iznīcināšana.

Ņemot vērā lielo konkurenci tirgū, dažādi apdrošinātāji arvien uzlabo savus KASKO noteikumus. Piemēram, tiek piedāvāts bez maksas vai ar piemaksu iegādāties papildus segumus - tehnisko palīdzību uz ceļa (ieskaitot, piemēram, degvielas atvešanu un riepas nomaiņu), transportlīdzekļa aizvietošanu, hidrotrieciena apdrošināšanu un citus. Tādēļ KASKO apdrošināšana var ievērojami atvieglot Tavu dzīvi, neiztukšojot budžetu.

Izmantojot IIZI profesionālo brokeru pakalpojumus, Tu sasniegsi labāko rezultātu - labāko KASKO polisi par atbilstošu cenu. Mēs salīdzināsim apdrošinātāju nosacījumus, pielāgosim piedāvājumus Tavām vajadzībām, un parūpēsimies, lai Tavā īpašumā nonāktu tikai izdevīgākā KASKO apdrošināšana.

Atgādinām, ka Tavam transporta līdzeklim noteikti ir nepieciešama arī obligātā civiltiesiskā transportlīdzekļa apdrošināšana jeb OCTA. OCTA polisi ērti vari iegādāties IIZI OCTA kalkulatorā. Ja OCTA polisi būsi iegādājies IIZI, mēs Tev laicīgi atgādināsim par OCTA polises beigām, lai Tev nebūtu jātērē savs brīvais laiks domājot par apdrošināšanu!

IIZI Latvijas apdrošināšanas tirgū darbojas jau vairāk kā 19 gadu un ir viens no vadošajiem apdrošināšanas brokeriem valstī. IIZI uzņēmumi atrodas arī Igaunijā un Somijā. Apvienojot pieredzi, kas iegūta darbojoties dažādos apdrošināšanas tirgos, mēs spējam sniegt kvalitatīvus un inovatīvus apdrošināšanas pakalpojumus gan privātpersonām, gan korporatīvajiem klientiem. Populārākajiem privātpersonu apdrošināšanas produktiem vari pieteikties izmantojot automātiskos kalkulatorus un pieteikuma formas šajā mājas lapā. Ja Tev nepieciešami specifiski risinājumi vai risinājumi korporatīvajā segmentā, lūdzu, sazinies ar mums vai brauc ciemos uz mūsu birojiem Rīgā, Daugavpilī un Rēzeknē.