"Visdrošākie kuģi - kuģi, kas izvilkti krastā"
(Anaharsis)

Drošība ir viena no cilvēka pamatvajadzībām un mēs zinām, ka arī Tev tā ir svarīga. Dzīve ir pilna izmaiņu, notikumu, pavērsienu, risku - bez tiem dzīve būtu garlaicīga, tomēr tie mēdz arī sniegt nepatīkamas mācības. Mēs nevaram uzcelt ap Tevi sargājošu kupolu, vai novietot tavu dzīves kuģi drošā vietā - uz sauszemes. Bet mēs varam parūpēties par Tavu, Tavu mantu, īpašuma, auto un ģimenes finansiālo drošību.

Apdrošināšana IIZI ir vienkārša un saprotama. Mūsu eksperti Tev izskaidros jebkura produkta plusus un mīnusus, kā arī noteikumu nianses, lai iegādātā apdrošināšana apmierinātu Tavas vajadzības pēc drošības.

Tavai ērtībai piedāvājam iegādāties OCTA un celojumu apdrošināšanu internetā, uzreiz saņemot arī polisi. Arī KASKO ir iespējams aprēķināt un pasūtīt internetā - Tavs piedāvājums būs sagatavots minūtes laikā! Ja būsi ieinteresēts tālākā piedāvājuma izpētē, sazinies ar mums un speciālists Tev palīdzēs noslēgt vislabāko KASKO. Par citiem produktiem un apdrošināšanas veidiem jautā mūsu ekspertiem - saņem skaidrojumu un piedāvājumu, iegādājies polisi un esi drošs par sevi un savu īpašumu!

Aicinām iepazīsties ar mūsu komandu un noteikti sazināties, ja radusies vajadzība pēc apdrošināšanas:

[contact id="daces" /]


Dace apdrošina klientus jau vairāk kā 15 gadus. Lai arī ko tu vēlētos apdrošināt - ja vien tas vispār būs iespējams, Dace to nokārtos!

[contact id="julijak" /]


Ja iegādāsies kādu no IIZI internetā pieejamiem produktiem, tieši Jūlija būs tas foršais un draudzīgais cilvēks, kas sniegs Tev visu nepieciešamo atbalstu un atbildēs uz neskaidrajiem jautājumiem. Jūlija tic, ka apdrošināšana var būt saprotama un vienkārša, vai kā sacīt - IIZI!

Esi drošs. Esi IIZI!
 

Mēs parūpēsimies, lai Tu saņemtu pašu labāko risinājumu!